POTO Женска Секојдневен Sweatshirt Вратоврска Боја Pullover Блузи Долг Ракав Лесни Печати Crewneck Блуза Кошули Плус Големина
  • Ново

POTO Женска Секојдневен Sweatshirt Вратоврска Боја Pullover Блузи Долг Ракав Лесни Печати Crewneck Блуза Кошули

DEN 69.84

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Жените Pullover Суичери.Drawstring затворање. ✔Суичери Ткаенина✔ Полиестер и памук.Повик Pullover Џемпер е лесен, удобен, супер топло,преголеми суичери за жените во мека ткаенина да се носат во есен, зима. ✔Pullover Суичери✔ Женска pullover sweatshirt,лесни pullover блузи,боја блок шарени комбинација блузи блуза,околу врат pullover sweatshirt,долги ракави кошули,лесни тенка јакна палта,плус големина туника блузи,slouchy outwear,топло outerwear,секојдневен џемпер за жените, женска мода sweatshirt,женска суичери со патент, маскирани sweatshirt блузи,лабава одговара руно дуксери. ✔Жените Суичери и Блузи✔ Моден стил pullover sweatshirt дефинитивно го прави ќе се појави надвор,тоа оди добро со сите вашите фармерки,тесни панталони,jeggings,leggings,лесно да се спарите со leggings,фармерки,секојдневен облека,високи потпетици,спортски чевли,ракавици и сл.одличен подарок идеја за Божиќ,Нова година,Празници,на ќерка ми,мајка,сопруга,пријателка. ✔Повод✔ Pullover drawstring руно sweatshirt супер удобен за носење во текот на целиот ден во домот или надвор на студот ден.Опуштено одговара мода pullover суичери,погоден за секојдневен,забава,работа,датум,училиште,спорт,одмор,улица носат или неформални секојдневна облека. ✔Искрено Услуга✔ ве Молиме погледнете го големина шема од сликата пред да нарачате.(не големина на табелата)ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Боја : B | Големина : X-Large Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.