Романтични Денот на Вљубените Воздушниот Компресор, Практични 5 Компјутери Воздушниот Компресор Дел, Воздушни Компресори за Индустрија Замена Дел Stably Операција
  • Ново

Романтични Денот на Вљубените Воздушниот Компресор, Практични 5 Компјутери Воздушниот Компресор Дел, Воздушни

DEN 206.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направени од премиум метален материјал со добар квалитет и имаат долг животен век.Компактен и практичен дизајн го прави тоа функционира постабилна.Опашката 28mm ширина е и на вкупната должина 65mm.Совршена замена дел за вашиот воздушниот компресор. 5 компјутери сет може да ви се исполни количество потреби.Функција : 1. Компактен и практичен дизајн го прави тоа функционира постабилна.2. Совршена замена дел за вашиот воздушниот компресор.3. Направени од премиум метален материјал со добар квалитет и имаат долг животен век.4. Опашката 28mm ширина е и на вкупната должина 65mm.5. 5 компјутери сет може да ви се исполни количество потреби.Спецификации : Предмет Тип : Вентил Plate Material : Metal Length : 65mm / 2.56 in Tail Ширина : 28mm / 1.1 in Package Листата : 5 x Вентил Плоча.