Renococo Кенди Божиќ Дедо Мраз Тегла Снешко Elk Пингвин Gingerbread Човекот Дизајн Прекрасна Храна Контејнер За Складирање Шеќер Колачињата Чоколадо Тегли Партија Подарок
  • Ново

Renococo Кенди Божиќ Дедо Мраз Тегла Снешко Elk Пингвин Gingerbread Човекот Дизајн Прекрасна Храна Контејнер

DEN 186.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Симпатична Божиќ бонбони кутија, направени од ткаенина и ПВЦ материјал, е издржлив, носат-отпорни, и безбедно.Таписерии изработка, исклучителна детали, и исклучителен дизајн.Симпатична Божиќ складирање кутија е совршен за пополнување на вашата домашна декорација со бонбони и овошје во текот на оваа сезона.Дедо бонбони и овошје садовите за складирање се и декорирани на маси, клупи, кабинети, полици за книги, спална соба приеми, дневни соби, канцеларии, кафулиња, ресторани, и слично.Тоа исто така може да се користи како домашна декорација.Многу погодна за Божиќ тема партии, празници, прослави, итн.Совршена декорација додатоци за Божиќ и Нова Година партии, домашна кујна декорација, канцеларии, хотели, продавници, партии.Симпатична Божиќ бонбони кутија, може да биде исполнета со слатки, овошје, колачи, празник третира, навистина додавање на Божиќ атмосфера.Одличен подарок за вашите пријатели и семејството.Карактеристики : Материјал : кадифен крпа, PVCSize : Ширина 7cm/2.76" Висина 17cm/6.69"Пакет се Вклучени : 1 * бонбони складирање box Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-1 см разлики поради прирачник за мерење.