Сина Бивол Упаѓа Крцкава Мачка Третира
  • Ново

Сина Бивол Упаѓа Крцкава Мачка Третира

DEN 1156.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПОЧНУВА СО ВИСТИНСКА КОКОШКА : за Разлика од многу други брендови, овие мачка третира функција вистински месо како прв состојка да се примамат од нив на вашите мачки пријател.ДВЕ ПРИМАМЛИВО ТЕКСТУРИ : да се Даде на вашата мачка најдоброто од двата света - овие крцкава мачка третира функција крцкава обвивка и вкусни крем центар мачки не може да се спротивстави.ЗДРАВА МАЧКА ТРЕТИРА : СИНА Упаѓа третира за мачки се полни со здрава, здрави состојки ќе се чувствуваат добро за давање.САМО ЗДРАВИ СОСТОЈКИ : СИНА мачка третира содржат живина нус-производ оброци, НЕ пченка, пченица или соја, и БЕЗ вештачки вкусови и конзерванси.Содржи еден (1) 5-оз торба на СИНО Упаѓа Крцкава Мачка Третира, Пилешко.Однесувајте се кон вашите мачки пријател да експлозија на вкус и текстура со СИНИ Упаѓа.Со крцкава надворешната школка и крем центарот на mouthwatering пилешко, овие deliriously вкусни мачка третира се направени за да се задржи вашиот писе purring за повеќе - само да тресат торба и мачки дојде работи!И со вистински пилешко прв и НЕМА живина нус-производ оброци, овие мачка третира функција состојки што ќе се чувствуваат добро за давање.