Ајкула IF250 ION F60 MultiFLEX DuoClean Лесни Bagless Cordless Стап Правосмукалка со Рака Vac, Нане Зелена (Продолжува)
  • Ново

Ајкула IF250 ION F60 MultiFLEX DuoClean Лесни Bagless Cordless Стап Правосмукалка со Рака Vac, Нане Зелена (Продолжува)

DEN 10318.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ОД ДЛАБОКО во КОЖАТА НА БРЗИ TIDYING ДО : Моќен стап вакуум смрди до секојдневниот нечистотија, остатоци, и домашно милениче коса во високо-сообраќај области.ТОНИ CORDLESS ТРАЕЊЕ : Cordless вакуум има до 60 минути од вкупно траење со 2 акумулатори во рака вакуум на моќ режим.СÈ што ВИ ТРЕБА ДА се НАМАЛИ НА КАБЛИ : 2 X ION Power Pack Систем вклучува 2 пренослив, литиум-јон батерии и полнење на обвинителна клупа, па можете да ја дополните.ЛЕСНО ДА се ДВИЖИ : Multi FLEX дизајн му дава на вакуум за флексибилност и да го достигне под мебел, плус тоа го прави на вакуум полесно да се складира. 2 МОЌЕН BRUSHROLLS : Duo Clean Технологија со 1 powerhead и 2 brushrolls за прашина и големи остатоци подигнување на теписи и тешко подови.Правосмукалка и не треба да се чувствуваат како полно работно тело кревање тренингот.Со право вакуум, подигање мензи целата куќа или tidying до вашиот подови пред партии може да биде брзо задача.Тоа е каде Ајкула IF250 ION F60 Лесни Cordless Стап Вакуум доаѓа во своја.Овој стап вакуум од Ајкула комбинира моќта со преносливост.Мерење само 8.7 фунти, овој стап вакуум не се истроши како ќе се чисти и лесно да се движи со Multi FLEX.Овој дизајн дава вакуум поголема флексибилност и да го достигне под мебел, плус тоа го прави на вакуум полесно да се складира.Најдобро од сите, ова е cordless вакуум, па вие не мора да се гужва со куќи и кабли.Со 2 полнење батерии и полнач, ќе имаат 60 минути на правосмукалка во исто време.Оваа моќна стап вакуум не жртва вшмукување или.На Duo Clean Технологија со 1 powerhead и 2 brushrolls е одлична за двете прашина и големи остатоци подигнување на теписи и тешко подови.