WideAnt2-Лајт Вистински MIMO Двојна Антена за Peplink BR1 Тенок Висока Ефикасност Целосно Ограден Високо-Добивка Широк Бенд ±45° Polarizations
  • Ново

WideAnt2-Лајт Вистински MIMO Двојна Антена за Peplink BR1 Тенок Висока Ефикасност Целосно Ограден Високо-Добивка

DEN 926.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Индустриска сила нерѓосувачки челик Еден-на-Двојна антена пол планината адаптер вклучени (за најдобри резултати, инсталирајте како високо како е можно и, ако повеќе кабел е потребно, да додадете вклучени кабли како многу Wir Eng®'s WRG400-НУ-NM-25 FT ултра-ниска загуба кабли како што е потребно).