Синергија Дигитални Правосмукалка Батеријата, Компатибилен со KARCHER WV7 Правосмукалка, (Li-ion, 3.7 V, 2000mAh) Ултра Висок Капацитет, Замена за KARCHER 2.633-123.0 Батеријата
  • Ново

Синергија Дигитални Правосмукалка Батеријата, Компатибилен со KARCHER WV7 Правосмукалка, (Li-ion, 3.7 V, 2000mAh)

DEN 742.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

(Li-ion, 3.7 V, 2000m Ah).Соодветна Замена на Батеријата преку Синергија Digital.Направени со висок квалитет Јапонски клетки. 100% компатибилен со вашиот ОЕМ батеријата.Синергија Дигитални Правосмукалка Батеријата, Компатибилен со KARCHER WV7 Правосмукалка, (Li-ion, 3.7 V, 2000m Ah) Ултра Висок Капацитет, Замена за KARCHER 2.633-123.0 Батеријата Спецификации : Батеријата Chemstry : Li-ion Напон : 3.7 V Капацитет : 2000m Ah Компатибилен со : KARCHER 2.633-123.0 Батеријата Работи за : KARCHER WV7 Правосмукалка и многу повеќе.