Wearlizer 2 Пакети Еластична Бендови Компатибилен со Fitbit Полнење 4/Полнење 3/Полнење 3 SE, Прилагодлив Еластичен Најлон Јамка Замена Рака Види Wristbands Додатоци за Жени Мажи
  • Ново

Wearlizer 2 Пакети Еластична Бендови Компатибилен со Fitbit Полнење 4/Полнење 3/Полнење 3 SE, Прилагодлив Еластичен

DEN 311.28

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Компатибилни Модели】Оваа прилагодливи најлон види бенд е компатибилен со Fitbit Полнење 4/полнење 3/полнење 3 SE за жените и мажите. (Забелешка:Уредот не е вклучен). 【Премиум Материјалот】Направени од еластична ткаени полиестер и нерѓосувачки челик тока, лесни и удобни, дише и кожа-пријателски, лесно да се прилагоди, да се стави на и полетување. 【Совршено се Вклопуваат】Оваа wristband може беспрекорно да се вклопат во вашиот види и тоа е лесно да го инсталирате или отстраните.Нашите еластична бенд ќе го задржи вашето види против вашиот види за подобро тренингот или дневни податоци читања. 【Стилски Бои 】Тука се разните привлечни бои за избор и еден пакетот вклучува 2 различни слатки бои.Можете да изберете соодветна боја за да ги носат за работата, датира,одмор или тренингот. 【Одлична Услуга По Продажбата 】Wearlizer обезбедува прекрасно шопинг искуство за сите, па доколку постои било каков проблем при користење на овој бенд, ве молиме да ни кажете тогаш ние ќе се реши проблемот веднаш.Wearlizer 2 Пакети Еластична Бендови Компатибилен со Fitbit Полнење 4/Полнење 3/Полнење 3 SE, Прилагодлив Еластичен Најлон Јамка Замена Рака Види Wristbands Додатоци за Жени Men Compatibility : Компатибилен со доплата 4 / Полнење 4 специјално Издание /Полнење 3 /3 SESize : Една големина се достапни, лесно да се прилагоди на должината,одговара на повеќето мажи и жени е врвка за околу големина.Различни Бои : -Леопард печати+Зелена стрелка-Шарени Јаже+Розова боја сиво-Ацтеките шарени+Црна-Розева Леопард+Црна, Сива-Ацтеките Сина+Црно Црвено-Ацтеките Пурпурна+Gray Package : 2 Пакет Бенд Компатибилен со Fitbit Полнење 4/полнење 3/полнење 3 SE за жените и мажите. (Забелешка:Уредот не е вклучен)Карактеристики : -Премија Материјал : направен од еластичен и кожа-friendly најлон-Здрав Тока : лесно да се носат и да се приспособат-Повод : класичен дизајн погодни за работа, секојдневниот живот,workout Excellent По Продажба на Услуги : Wearlizer обезбедува прекрасно шопинг искуство за сите,па доколку постои било каков проблем при користење на овој бенд,ве молиме да ни кажете тогаш ние ќе се реши проблемот веднаш.Компатибилност : .Компатибилен со доплата 4 / Полнење 4 специјално Издание.Компатибилен со доплата 3 / Полнење 3 специјално Издание.