Qisemi Жените Лето Кратко Sleeve Туника Блузи О Вратот Глуварче Печати Tees Кошула Секојдневен Удобен Блузи Блузи со Патент
  • Ново

Qisemi Жените Лето Кратко Sleeve Туника Блузи О Вратот Глуварче Печати Tees Кошула Секојдневен Удобен Блузи

DEN 50.88

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Се враќа : Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, може да барање за замена или рефундирање во рок од 30 дена од денот на приемот на нарачката.Класичен круг вратот кратко sleeve tee со страна сплит дизајн, печатени Шари.Стандард за Испорака, за 8-15 дена да пристигнат.Патент затворање.Линија Сува.Основниот стил, лесно да одговара со ништо, одлична за викенд, на работа, на училиште,спорт,висат надвор или дневни секојдневен носат.Произведено во САД и Увезени.Плус големина кратко sleeve блузи лесно може да се одговараат со фармерки, leggings, sandasl, патики, шорцеви, итн. ✈НИ Продавница,Брза Испорака✈ Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 работни дена по уплатата.Одликувајќи се со влага-wicking техника водат ткаенина што ги држи можете удобно и сува.жените лето кратко sleeve блузи.Продавачот Совети : ве Молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да го купат, ако сакате повеќе еластичен искуство, ние препорачуваме да го нарачате големина нагоре.Да биде центар на внимание во овој Солидна одговара блуза.Оваа жените врвот е толку модерно и симпатична, можете да го спарите овој чвор страна маици со фармерки и booties, како удобен изглед!.Забрзана испорака, околу 3-6 работни дена да пристигнат.На кратко sleeve блуза Т маици се изработени од топ класа материјал, и одговара точно на големина, мода печатени дизајн се базира на секого внимание на вас, тоа е најдобриот подарок за вашата сопруга, мајка, пријателка, daugther, итн.Тоа дефинитивно ќе те прави удобен и удобно во текот на летната сезона.Жените Мода Кратко Sleeve O Вратот Патент Блузи, Zip До Блуза Блузи Tee Shirts Please проверите на нашата големина на табелата внимателно пред ставање на order Features : Вратоврска Боја, Боја Блок, Ивица Печати, полна Боја, Глуварчињата Графички Туника Блузи, Блуза Блузи Tees Маици со Патент.