Забрана-Ksy Ра-Ge Цвет Thrower Ранец Патување Пешачење Daypack Шема Торба
  • Ново

Забрана-Ksy Ра-Ge Цвет Thrower Ранец Патување Пешачење Daypack Шема Торба

DEN 672.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Superfine Вода-Отвратителен Полиестер Платно, Ја Имитира Најлон Мека И Мазна Webbing.Тоа Може Да Се Користи За Шопинг, За Работа, За Слободно Патување, Планинарење, Велосипедизам И Др.Постои Персоналните Дијагонала Патент Џеб На Предниот Дел, Што Е И Модерен И Практичен, Кој Може Да Се Користи За Лесно Да Ги Сортирате Вашите Предмети.Прилагодливи Рамо, Рака, Сјајна И Мазна, Парична Казна Носат-Отпорни, И Анти-Се Повлече.Постојат Два D Токи На Левата И Десната Страна На Грбот.Можете Да Се Префрлате Помеѓу Левиот И Десниот Бек Методи Според Вашите Желби, Кои Може Да Се Успори Употребата На Едно Рамо За Долго Време.Мал Три-Димензионални Џеб Во Внатрешноста На Главниот Патент Џеб, Со Патент Џеб Од Надвор, Прилагодлив Рамо Ремени, Три-Димензионални Ѕид Џеб Внатре За Чување На Мобилните Телефони, Клучеви, Сертификати И Други Важни Лични Предмети.Користете Ја Оваа Три-Димензионални Ѕид Кога Не Е Во Употреба Торба За Возврат Може Да Се Одржи На Целата Градите Торба.Препорачливо Е Да Се Мијат Со Рака, Наместо На Белење.Минималистички Дизајн, Лесен И Количка За Складирање : Ултра-Лесни И Меки Материјали, Кожа-Friendly Дизајн, Намалување На Товарот На Рамениците.Тоа Лесно Може Да Се Здипли Во Мала Кутија Со Вашата Дланка И Ја Спушти Слушалката Каде Што Сакате.Двојно Патент Отворање За Лесен Пристап.Главната Џеб Е Доволно Голем Да Се Приспособат На Вашите Дневни Потреби : Можете Лесно Може Да Се Стави Во Ipad Mini, Тетратки, Лесна Облека И Некои Лични Items If Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Времето,Ние Ќе Го Реши Тоа За Вас Како Е Можно Поскоро.Вашето Задоволство Е Наша Најголема Надеж.