Qisemi Жените Лето Кратко Sleeve Туника Блузи О Вратот Глуварче Печати Tees Кошула Секојдневен Удобен Блузи Блузи со Патент
  • Ново

Qisemi Жените Лето Кратко Sleeve Туника Блузи О Вратот Глуварче Печати Tees Кошула Секојдневен Удобен Блузи

DEN 50.88

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Да биде центар на внимание во овој Солидна одговара блуза.Произведено во САД и Увезени.На кратки ракави и додадете ласкави детали кои ќе направат да се чувствуваат сигурни.Плус големина кратко sleeve блузи лесно може да се одговараат со фармерки, leggings, sandasl, патики, шорцеви, итн.Погоден за сите телесни типови.Жените Мода Кратко Sleeve O Вратот Патент Блузи, Zip До Блуза Блузи Tee Shirts Please проверите на нашата големина на табелата внимателно пред ставање на order Features : Вратоврска Боја, Боја Блок, Ивица Печати, полна Боја, Глуварчињата Графички Туника Блузи, Блуза Блузи Tees Маици со Патент.Основниот стил, лесно да одговара со ништо, одлична за викенд, на работа, на училиште,спорт,висат надвор или дневни секојдневен носат.Забрзана испорака, околу 3-6 работни дена да пристигнат.На кратко sleeve блуза Т маици се изработени од топ класа материјал, и одговара точно на големина, мода печатени дизајн се базира на секого внимание на вас, тоа е најдобриот подарок за вашата сопруга, мајка, пријателка, daugther, итн.Одликувајќи се со влага-wicking техника водат ткаенина што ги држи можете удобно и сува.жените лето кратко sleeve блузи.Патент затворање.Zip до функција го прави да биде удобно и секси во текот на целиот ден.Ако примите вашата нарачка и да не се целосно задоволни, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе ви одговори со решение во рок од 24 часа.Продавачот Совети : ве Молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да го купат, ако сакате повеќе еластичен искуство, ние препорачуваме да го нарачате големина нагоре.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Информација за производот : Сезона : Summer Gender : Women Occasion : Дневна,Casual Pattern Тип : Цврсти, Тебе, Графички, Боја Блок, Вратоврска Dye Style : Casual Sleeve должина : Краток Sleeve Fit : Одговара на сличен легален начин да size Thickness : Standard How да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Dry What ќе добие : 1 X Blouse Customer Служба : Ние сме 100% посветени на задоволството на клиентите.Линија Сува.Тоа дефинитивно ќе те прави удобен и удобно во текот на летната сезона.Се враќа : Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, може да барање за замена или рефундирање во рок од 30 дена од денот на приемот на нарачката.Оваа жените врвот е толку модерно и симпатична, можете да го спарите овој чвор страна маици со фармерки и booties, како удобен изглед!.Класичен круг вратот кратко sleeve tee со страна сплит дизајн, печатени Шари.