Hemobllo Преносни Слушалка Случај Earbuds Покрие Пластични Анти Лизга Замена Earbud Совет Компатибилен за Про Боја Бела
  • Ново

Hemobllo Преносни Слушалка Случај Earbuds Покрие Пластични Анти Лизга Замена Earbud Совет Компатибилен за Про

DEN 645.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прецизно сечење позиција совршено одговара на вашата слушалка кутија.Исто така, може да биде дадена како подарок за пријатели и семејство.Оваа безжична слушалка маска може да се заштити вашиот слушалка кутија добро.безбеден и лесен за употреба и преносни.Тоа може да се задржи вашите слушалки далеку од гребнатини, прашина, нечистотија, итн.Опис си уште се грижиш за да не се во можност да најдат соодветен слушалка случај маска?Нашата маска е направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР и легури, која може да се користи подолго време и не е лесно да се оштетат.Изгледот е исто така многу убава, а тоа се совпаѓа и со вашите слушалки.Карактеристики - Материјал : PC, Легури - прецизно сечење позиција совршено одговара на вашата слушалка кутија.- Оваа безжична слушалка маска може да се заштити вашиот слушалка кутија добро.- безбеден и лесен за употреба и преносни.- Тоа може да се задржи вашите слушалки далеку од гребнатини, прашина, нечистотија, итн.- Исто така, може да биде дадена како подарок за пријатели и семејство.- Боја : боја бела Големина : 7. 2 X5 X2. 3 CM Пакет Вклучувајќи 1 x Слушалка Случај. 1 x Keychain.