Кујна и Бања Сапун Јадење Послужавник - Метал 2-Парче Сапун Јадење Лента со Дренажа Мрежа и Држачот за Кујнски Мијалник Countertops за Чување на Сапун, Сунѓери, Scrubbers - ' Рѓа
  • Ново

Кујна и Бања Сапун Јадење Послужавник - Метал 2-Парче Сапун Јадење Лента со Дренажа Мрежа и Држачот за Кујнски

DEN 695.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✅ФУНКЦИОНАЛНА САПУН НОСИТЕЛОТ - Сапун штедачи задржете е совршен за бар сапун, сунѓери, scrubbies, сад четки, жилети, мали додатоци, и повеќе.Дупчиња дизајн може да точно нека сапун се исцеди и исуши природно, која ќе се зачува животот на вашиот луксузен сапун.И под садот ќе се задржи назад вода, не протекување на површината под тоа, да ги задржи вашите потоне сува површина. ✅ИЗДРЖЛИВИ - Челик метална конструкција го прави сапун сад трајни производи за години на употреба.Дури и кога падна, тие не се скрши или да попуштат како евтини пластични оние што може да се добие од долар продавници. ✅FARMHOUSE ОРКЕСТАРОТ - Класичен бронзена боја натпревари на различни бања decors, од елегантни Совршен за домови, колеџ, станови, апартмани, condos, dorm соби, RVs и campers. ✅КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА : Мерки 5.5" x 3.74" за совршено да се одржи просечна големина бар на сапун на вашата контра.Сапун Штедачи се вашите решение за одржување на сапун барови чиста и сува.Овој бар сапун носител е одлично за чување сапун или сунѓери во рака е стигнат во секое потоне.На коцки се направени од издржлив метал за години на квалитетот употреба.Текстура база држи вашиот сапун или сунѓер за да се спречи било лизгање исклучите база или околу шалтер.Овие сапун задржете страни се одлично да се користи во бања, туш кабина, кујна, или перење соба.Пакетот Вклучува : 2 x САПУН ЈАДЕЊЕ најдобрите светски мајстор тегла пенење сапун фармацевт!Не одлагање, да се добие твое денес!Боја : Бронзени Уживаат во шопинг,уживаат во убави живот со Shee Chung живот производи.