ECSEM Екран Заштитник Случај Компатибилен со Huawei Види GT2 Про Заштитни Случај Целосно ги Покрие Сите Околу Случај Додатоци за Huawei Види GT2 Про(Црна)
  • Ново

ECSEM Екран Заштитник Случај Компатибилен со Huawei Види GT2 Про Заштитни Случај Целосно ги Покрие Сите Околу

DEN 191.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилни Модели : ECSEM PC заштитна случаи компатибилен со Huawei Види GT2 Про Smart watch додатоци.PC Материјал на Случај : Направен од висок квалитет, анти-нула тешко PC и калено стакло, овој часовник случај опфаќа целосна пред и криви агли на гледање, нуди целосна заштита за вашиот види од гребнатини, капки, и испакнатините.Лесен за Инсталација : прецизни исечок дизајн ви овозможува лесен пристап до сите функционални копчиња и пристаништа, и лесен пристап до сите контроли, копчиња, сензори.Специјален Дизајн : На лесен дизајн ви овозможува да го инсталирате брзо и лесно, без отстранување на рака, само усогласување на инцизија.Повеќе Избори : Многу бои се погодни за вашата персонализирана се види и може да се совпадне со твоите различни стилови на облека, да се појавуваат на различни прилики, да ги красат вашата види и да се потенцира ќе Уникатен вкус.Да се избегне намалувањето на Huawei Види GT2 Про тело за време секојдневно носење.Компатибилен модел : Тоа совршено се вклопува со Huawei Види GT2 Про smart watch, но е исклучително лесно да се инсталира и едвај забележителни на штрек.На тенок и ултра јасно екран заштитен филм нема да влијае на допир чувствителност на штрек.Сите дупки се усогласени со соодветните копчиња контроли, како и сензори.Брза и лесна инсталација, нема потреба да се отстрани рака.Висок квалитет на КОМПЈУТЕР случај со вграден екран заштитник може целосно да се заштити екран и страни на се види од гребнатини.Лесен дизајн не ќе се зголеми обемот и тежината.За нас : Како регистриран бренд во сад, ECSEM одамна е посветена на дизајнирање и производство на ремени за паметни часовници и фитнес trackers.Ние придаваат големо значење на квалитетот на производот и клиентите искуство.Ние ја негуваат мислењата на секој клиент, што ќе ни се направи подобро и посилно.Се надевам дека преку нашите напори, може да се добијат сосема различни шопинг искуство во нашата продавница.