Alphacool 17260 Eiszapfen Аглеста Адаптер 90° rotatable G1/4 Надворешниот Нишка за G1/4 Внатрешната Нишка - длабоко Црна Вода за Ладење Фитинзи
  • Ново

Alphacool 17260 Eiszapfen Аглеста Адаптер 90° rotatable G1/4 Надворешниот Нишка за G1/4 Внатрешната Нишка -

DEN 291.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тип На Производ : .Технички Детали : .Димензии : .Обемот на Испорака : .Компатибилност : .Alphacool е Eiszapfen Конектор Серија е high-end извршување на овие испробаните и вистински конектори!Секој услов вие би можеле да имаат на конекторот е исполнет со оваа серија : highflow, форма, обработка и боја.Одбивањето да се доведува во развој и производство има направено Eiszapfen серија во она што е.Компонентите се достапни во брилијантен хром или длабоко, мат црно, кој одлично ќе се вклопи во било кој систем.Посебна постапка се врзува надворешниот слој цврсто на површината, подобрувањето на долговечноста на интензивни бои и спречување на било chipping или пилинг на кожата.Секој конектор сега има Alphacool логото, кое заедно со својата карактеристична форма прави непогрешлив!Секој гледа за цветен опции има нив се : O-прстени во пратката доаѓаат во три бои.Со достапни на УВ-светлина опција, тие дури и ќе светне во соодветните боја.Модел : 90° Агол Адаптер Овој 90° агол адаптер има ¼ "надворешен навој нишка од една страна и ¼" внатрешен навој, од друга страна.Нејзината посебна карактеристика е дека и двете завртки конци се rotatable, овозможувајќи за максимална флексибилност!Технички Карактеристики : Материјал : Месинг Боја : Длабоко Црна Димензии : Должина : 31,5 mm Ширина : 32,5 mm Висина : 18mm Обемот на Испорака : 1x Alphacool Eiszapfen аглеста адаптер 90° rotatable G1/4 надворешниот нишка за G1/4 внатрешната нишка - длабоко црна.