Случај за Huawei Нова 5T Маска + [2 Pack] Екран Заштитник Калено Стакло со Заштитен Филм - YZKJ Флексибилни Мека Гел Карбонски Влакна TPU Силикони Случај за (6.26) - Сива
  • Ново

Случај за Huawei Нова 5T Маска + [2 Pack] Екран Заштитник Калено Стакло со Заштитен Филм - YZKJ Флексибилни

DEN 215.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На тенок дизајн и кристално јасно се одржи оригиналниот изглед на уредот и бидете телефонот повеќе убава и елегантна.) Заштитна Стакло Филм Екран Заштитник да може ефективно да го заштитите вашиот телефон екран од ножеви, копчиња и други тешко материјали дробење и триење.Huawei Нова 5 T случај, висок квалитет флексибилни силиконски материјал за да се заштити вашите скапоцени телефон од дневна штета, судир, гребнатини и солзи, акумулација на прашина и маснотии.Меки силиконски TPU Случај Ултра-Тенок школка за заштита домување на Корица : Прецизно сечење : сечење На шлиц совршено се вклопува во порт за полнење и звучник без да влијаат на било какви копчиња или леќи.Ви благодариме за изборот на YZKJ, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Huawei Нова 5 T 9 H цврстина одделение Екран Заштитник направена од калено стакло, неуништив, експлозија-доказ, отпорно на гребење, водоотпорен, масло-доказ, апсолутно HD визија.Случајот го заштитува вашиот телефон од прашина, гребнатини, испакнатини, маснотии, пукнатини, испакнатини и гребнатинки.Заштитен филм не се меша со телефонот функција во било кој начин.Опис : Калено стакло за заштита на филмот : Боја : HD Јасно Материјал : Калено стакло Дебелина : 0.