RuenTech Компатибилен со Фосилни Генералот 5 Julianna/Carlyle HR Бендови, за 44mm Мажите Генералот 5E/44mm Мажите Генералот 6 22mm Брзо Ослободување на Силиконски Замена Ремени Мека Wrist
  • Ново

RuenTech Компатибилен со Фосилни Генералот 5 Julianna/Carlyle HR Бендови, за 44mm Мажите Генералот 5E/44mm Мажите

DEN 335.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Новодојдени 】Стилски силикони бендови за 22mm Фосилни Генералот 5 Julianna/Carlyle ,Фосилните Мажите Генералот 4 Explorist HR(Не и за жените генералот 4 Потфат HR) ремени.Добра замена за оригиналниот бенд. 【Совршен Материјал】Hight квалитет со силиконска Материјал, многу мека и издржливи доволно за да се избегне лизгање-оф проблем,пот-отпорни и водоотпорен,Совршено се вклопуваат за спорт носат. 【Слободни големина】Одговара на зглобовите со обемот на 5.5~8.1 инч.13 алтернативни дупки и метал тока достапни за вас да ја определите должината и.Мала тежина,Многу удобно носење искуство. 【Лесно да се промени】Со брзо ослободување игли, супер лесно да се разменуваат 2 различни бои се види бендови секојдневно во секунди за да одговара на вашето расположение и облека, без потреба за алатки. 【Една година гаранција】Безусловно реконструкција или повторно да ја прати со било какви проблеми со квалитетот,Ruentech земе responsbility за нашите productsand ви нудиме највисоки стандарди за услуги на клиентите.Совети : Овие бендови се 22mm замена бендови за Фосилни Генералот 5 Гарет ЧАС, Julianna HR /Carlyle ЧАС и Фосилни Мажите Генералот 4 Explorist МЕНАЏМЕНТОТ на бендот, не за 18mm Фосилни Жените Генералот 4 Потфат HR Smartwatch, .Компатибилен со : Фосилни Генералот 5 Гарет HR Smartwatch Фосилни Жените Генералот 5 Julianna HR Smartwatch Фосилни Мажите Генералот 5 Carlyle HR Smartwatch Фосилни Мажите Генералот 4 Explorist HR Smartwatch Фосилни Мажите Генералот 3 Explorist Smartwatch Fossil Спорт Smartwatch-Случај Големина 43mm(не за 41mm) Фосилни П Активист Хибрид Smartwatch Фосилни П Crewmaster Хибрид Smartwatch Фосилни П Основач Генералот 1 екран осетлив на допир Smartwatch Фосилни П Основач Генералот 2 екран осетлив на допир Smartwatch (НЕ за Нерѓосувачки Челик Рака Модел) Фосилни П Маршал Генералот 2 екран осетлив на допир Smartwatch (НЕ за Нерѓосувачки Челик Рака Модел) Фосилни П Мажите Coachman Smartwatch Фосилни П Мажите Патнички Хибрид Smartwatch Фосилни П Мажите Генералот 4 Спорт екран осетлив на допир Smartwatch Фосилни П Мажите Грант Хибрид Smartwatch (НЕ за Нерѓосувачки Челик Рака Модел) Фосилни П Мажите Neutra Chrono Smartwatch Фосилни П Мажите е Минималистички Smartwatch Фосилни П Талкаат Генералот 2 екран осетлив на допир Smartwatch.