Патување Сапун Кутија, Запечатени Сапун Јадење Случај за Бања, Фитнес, Училиште, Стадион, Канцеларија, Хотел Или Отворено Кампување, Планинарење, Велосипедизам, Биз
  • Ново

Патување Сапун Кутија, Запечатени Сапун Јадење Случај за Бања, Фитнес, Училиште, Стадион, Канцеларија, Хотел

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Ажурирани Дизајн】надградена патување сапун јадење држачот е изработен од ABS смола.Двоен слој за запечатување на силиконски прстен дизајн спречува сапун одвод истекување од тресење и bumping. 【Живот Gadget】Оваа BPA free сапун јадење е одличен помошник за вашето семејство и пријатели кога тие се на бизнис патувања или патување, им даде на вас и вашето семејство повеќе грижа. 【Отворено Грижа】Патување бар сапун држач е погоден за надворешна кампување, велосипедизам, пешачење луѓе, со што патувањето повеќе чист и удобен. 【Згрижување на децата】Со оваа силна запечатување тесни патување сапун случај носителот на студентите може удобно да ги мијат рацете за време на часот Пауза, Кантина или Салата и така натаму. 【Производ Dimendsion】круг сапун јадење големина : 9.4*4.5 cm/ 3.7*1.77 инчен, Тежина : 72g.Пакет Вклучувајќи : 1x сапун случај, 2x сапун мат.