Ќор-сокак, 100pcs М2 ќор-сокак Лесно да се Чисти за Лаптопи за Комуникација(M27 (100pcs))
  • Ново

Ќор-сокак, 100pcs М2 ќор-сокак Лесно да се Чисти за Лаптопи за Комуникација(M27 (100pcs))

DEN 189.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【3 Различни Големини】:Постојат неколку различни големини на standoffs што можете да изберете што се потребни за различни цели.Голема standoffs да се качи на кола или машина за да се создаде простор или да се правилно позиција нив. 【Добра Термичка Спроводливост】:Водоотпорен standoffs со добра топлинска спроводливост се ' рѓа отпорни и лесно да се чисти, можете едноставно да се исчисти ги со крпа. 【Месинг Материјал】:Овие standoffs се направени од високо квалитетна месинг материјал за издржливост и долг животен век. 【Широка Примена】:Широко се користат за фотографска опрема, мобилни телефони, лап-топ компјутери, различни пластични школка, на комуникација, на микро-мотор, компјутер, електрични апарати, електроника, играчки, часовници, светла, локомотиви и други индустрии. 【По-Продажбата на】:имаме професионалци се одговорни за по-продажбата на работа, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.