Auniwaig 6mm/0.24 инчен Филипс Магнетни Шрафцигер 150mm/ 5.91 инчен Круг Вратило Зафат со Не се Лизга Гумени се Справи со 1PCS
  • Ново

Auniwaig 6mm/0.24 инчен Филипс Магнетни Шрафцигер 150mm/ 5.91 инчен Круг Вратило Зафат со Не се Лизга Гумени

DEN 208.56

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Димензија】- Вкупна должина : 266mm / 10.47-инчен, Малку Големина : 6mm / 0.24-инчен, Вратило Големина : 150mm x 6mm / 5.91-инчен x 0.24-инчен, се Вози Тип : Филипс. 【Не се лизга Удобно се Справи со】- Дршката е направен од PP+TPR материјал, удобно рака чувство, ергономски дизајн и оптимална сила-пренос. 【Хром-Vanadium Вратило】- Хром-vanadium окно е за непречено се чувствуваат и отпорност на корозија.Со термичка обработка, со висока цврстина и добра цврстина и отпорност. 【Магнетни Совети како Да се Одржи Завртки】- Филипс шрафцигер сет со магнетни совет го прави совршен за работа.Тоа може да се одржи завртки лесно на високо квалитетни магнетни совет. 【Практична Рачка Алатка】- 10.47-инчен (266mm) Шрафцигер е погодна за DIY рака-на одлуки, автомобилската и општи поправки.Auniwaig 6mm Филипс Шрафцигер Крстот Главата Шрафцигер 5.9 Инчен Круг Shaft Specifications* Име на Производ : Филипс Шрафцигер * Материјал : Хром-Vanadium Челик, PP+TPR * се Вози Тип : Филипс Диск; Тема : Магнетни * Филипс Големина : 6mm * Вратило Големина : 6mm 150mm x / 0.23 Инчен x 5.9 Инчен (D*L) * Вкупна Должина : 266mm / 10.47 Инчен * Боја : Сребро на Ѕвонење, Зелена, Црна Пакет Содржина 1 Pcs x Филипс Screwdriver Product Функција * НЕ се ЛИЗГА УДОБНА РАЧКА : се справи со е направен од PP+TPR материјал, удобно рака чувство, ергономски дизајн и оптимална сила-пренос. * ХРОМ-VANADIUM ОКНО : Хром-vanadium окно е за непречено се чувствуваат и отпорност на корозија. * МАГНЕТНА СОВЕТИ како ДА се ОДРЖИ ЗАВРТКИ : Филипс шрафцигер сет со магнетни совет го прави совршен за работа. * Тоа може да се одржи завртки лесно на високо квалитетни магнетни совет. * МАГНЕТИ ќе го направи тоа лесно да се едноставно подигнете на завртката откако е завршена разрешница. * ИЗДРЖЛИВ ТОПЛИНА ТРЕТИРААТ ОКНО : Хром-vanadium вратило со посебни термички обработени insures за долго време услуга. * ПРАКТИЧНА РАЧКА АЛАТКА : 10.47 инчен (266mm) Шрафцигер е погодна за DIY рака-на одлуки, автомобилската и општи поправки.