Женска конска опашка Бејзбол Капа Хип Хоп Капи Лето Мрежа Тај боја Шапка Заштита од Сонце Девојки УВ Заштита Спортски Капи
  • Ново

Женска конска опашка Бејзбол Капа Хип Хоп Капи Лето Мрежа Тај боја Шапка Заштита од Сонце Девојки УВ Заштита

DEN 111.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Полиестер,Mesh.Кука и Јамка затворање. 100% Полиестер, тенка мек и лесен материјал.Единствена мрежа структура, влага wicking ткаенина работи да ви помогне да бидете сува и удобно.Најдобро одговара за 56-62cm/22.1-24.4" со Велкро лента вредноста појас.Еластична црисс крстот бендови на грбот што ќе може лесно да се повлече вашите конска опашка или неуредна пунџа преку тоа.Кога ќе се подготви за одмор во летниот празник или кога ќе се стави надвор, можете да се свитка тоа и го стави во вашата торба.Користете го за рака кога е потребно.Поради мека Полиестер ткаенини, обликот на шапка нема да биде лесно да се деформирани и се врати со многу потешкотии.Добро за дневни активности на отворено за заштита од сонце, спортски, baseball, тенис,куче одење, џогирање, риболов, пешачењето, кампување, одете на патување, на плажа, на лов.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Спецификација : 100% сосема нов и висок quality Gender : Neutral Material : Polyester Head обемот : 56-62cm/22.1-24.4"Модерен, Трендовски и Лесен за носење.Многу нежни и меки еден—тоа е удобен за носење и да ја задржите стилски!Симпатична Стил уште и стилски, топла и популарна сега!Известување : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме understand Package вклучуваат : 1x Baseball капа.

100% brand new and high quality :
Gender:
Neutral
Material:
Polyester
Head circumference:
56-62cm/22.1-24.4
Fashionable, Trendy and Easy to carry. :
A very delicate and soft one—it is comfortable to wear and keep stylish! :
Cute Style yet and stylish, hot and popular now! :
Notice:
Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. Please understand
Package include:
1xBaseball cap