Случај за Huawei Нова 5T Маска + [2 Pack] Екран Заштитник Калено Стакло со Заштитен Филм - YZKJ Флексибилни Мека Гел Карбонски Влакна TPU Силикони Случај за (6.26) - Црвена
  • Ново

Случај за Huawei Нова 5T Маска + [2 Pack] Екран Заштитник Калено Стакло со Заштитен Филм - YZKJ Флексибилни

DEN 191.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ние дефинитивно ќе работат напорно за вашето задоволство.Huawei Нова 5 T случај, висок квалитет флексибилни силиконски материјал за да се заштити вашите скапоцени телефон од дневна штета, судир, гребнатини и солзи, акумулација на прашина и маснотии. 30 дена безусловна врати / размена. 1 x Нови Силикони Случај за Huawei Нова 5 T.Huawei Нова 5 T 9 H цврстина одделение Екран Заштитник направена од калено стакло, неуништив, експлозија-доказ, отпорно на гребење, водоотпорен, масло-доказ, апсолутно HD визија.Случајот го заштитува вашиот телефон од прашина, гребнатини, испакнатини, маснотии, пукнатини, испакнатини и гребнатинки.Пакување листа : 2 x Калено стакло екран со некоја заштитна фолија за Huawei Нова 5 T.) Заштитна Стакло Филм Екран Заштитник да може ефективно да го заштитите вашиот телефон екран од ножеви, копчиња и други тешко материјали дробење и триење.3 mm Лесен за Инсталација : На калено стакло екран заштитник е лесно да се инсталира, да се обезбеди да нема меурчиња и добра адхезија.HD Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија за Huawei Нова 5 T , прашина, отпечатоци-бесплатно, едно-копче супер лесен за инсталација.На тенок дизајн и кристално јасно се одржи оригиналниот изглед на уредот и бидете телефонот повеќе убава и елегантна. (Не се сеќавам да се наведнуваат Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија за време на инсталацијата.Huawei Нова 5 T Екран Заштитник Заштитна Стакло Филм е направена од ултра-тенок, висок транспарентност-калено стакло за удобно допир и тактилни точност за максимална екран јасност.Меки силиконски TPU Случај Ултра-Тенок школка за заштита домување на Корица : Прецизно сечење : сечење На шлиц совршено се вклопува во порт за полнење и звучник без да влијаат на било какви копчиња или леќи.Ви благодариме за изборот на YZKJ, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.2 x Премија Калено Стакло 9 H Ултра-Тенок Анти-Нула HD Јасно Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија + Висок квалитет Случај Шок-Апсорпција на Светлината, но Трајни Флексибилни Мека Гел Карбонски Влакна TPU Силиконска Заштита Случај Покритие за Huawei Нова 5 T (6.Опис : Калено стакло за заштита на филмот : Боја : HD Јасно Материјал : Калено стакло Дебелина : 0.Заштитен филм не се меша со телефонот функција во било кој начин.Ултра-тенок случај е направен од лесен, флексибилни, високо-квалитетни TPU материјал кој е лесен за инсталација и отстранување, што го прави идеален за вашиот телефон.