Cosmas 4392-128ORB Масло Протри Бронза Современ Кабинет Хардвер се Справи со се Повлече - 5 Инчи (128mm) Дупка Центри
  • Ново

Cosmas 4392-128ORB Масло Протри Бронза Современ Кабинет Хардвер се Справи со се Повлече - 5 Инчи (128mm) Дупка

DEN 192.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висок Квалитет На Масло Протри Бронза Заврши.Дупка Центри/Проред : 5" (128mm).Вкупна Должина : 5-9/16".Ширина : 5/8" - Проекција 1-1/16".Polybagged со 1" Монтажа Завртки Вклучени.Cosmas Хардвер е начин да се оди при дизајнирање или одредување до вашата кујна или купатило.Тие не го прават ни наплаќаат непотребни ознаки за нивниот хардвер како некои други големи брендови се направи.Затоа, ви дава голема хардвер по цена која можете да си го дозволат.Оди напред, се споредат, ние се осмелувам.