Мека 'N Стил Бербер Спреј Шише СП-B38
  • Ново

Мека 'N Стил Бербер Спреј Шише СП-B38

DEN 167.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Издржливи спреј шише со берберот шари дизајн.Сите намена се користи со прилагодливи млазницата.Компактен, лесен и пренослив.Капацитет : 12 мл.Вкупно : 4" w x 8.75" h - сите димензии се предвидувањата секогаш произведуваат.