Luxet Силикони Сапун за Носител со Вграден-во Исцедете Усна - Компактен и Хигиенски Сапун Јадење - Трајни Флексибилни Лесно да се Чисти Лента
  • Ново

Luxet Силикони Сапун за Носител со Вграден-во Исцедете Усна - Компактен и Хигиенски Сапун Јадење - Трајни Флексибилни

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На врвот на fiat, Luxet е Сапун Носителот карактеристики на риџ дизајн.85" во големината, сапун носителот обезбедува погодно место за чување на лентата за сапун, сад детергент или со рака сапун, додека преземањето минимален простор во вашата бања или кујна област.Тоа е декориран со уникатни дијагонала гребени и вграден мозоци усна за лесно вода отстранување и брзо чистење.Достапни во вашиот избор на црна, бела или сива да дополнуваат вашиот ентериер, овој сапун носителот држи вашиот мијалник област чиста и таа изгледа одлично премногу!.Предмети, како сапун, струже, сунѓери и четки може да се создаде хаос на вашиот мијалник или када област, а да не зборуваме за тоа може да предизвика бактериите да се шири и други штетни безбедносни грижи.РИЏ ДИЗАЈН : за Разлика од слични производи, Сапун Носителот од Luxet е дизајниран со уникатни дијагонала гребени и вграден мозоци усна за лесно вода отстранување.Се елиминираат со користење на ова Силикони Сапун Држачот.Сапун носител е дизајниран со флексибилни силикон, па тоа е неверојатно издржливи и долготрајни!Не само што е оваа храна квалитетен материјал отпорен на топлина и вода да застане за секојдневна употреба, но тоа е, исто така, антибактериски и антимикробна да се обезбеди безбедно, санитарна употреба.Во прилог на обезбедување на стилски место за чување на вашиот сапун, тоа исто така ги штити површини од сапун ѓубриња, вода и mildew дамки.Плус, тоа е лесно да се чисти со рака или перење со машина, хигиенска употреба.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ИЗГРАДБА : Стручно направена на флексибилни силикони за да се обезбеди траен сила, оваа трајни носител е отпорна на топлина и вода за да се обезбеди тоа да се залага за секојдневна употреба.Оваа авто-одвод дизајн обезбедува без влага гради за да се избегне мувла, mildew и потенцијално валкана мириси.Luxet е Силиконска Сапун за Носител со Вграден-во Исцедете Усна е идеално решение за одржување на вашата област на организиран и чисти.Никој не сака да чисти сапуница мензи или потенцијално штетни mildew од површини.РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : Во прилог да се користат како сапун носител на овој мулти-функционален додаток може да се користи во бањата или кујната за чување на сунѓер, четка, loofah или перење подлога за да се заштити вашиот мијалник или када област од сапун ѓубриња, вода и mildew.