Случај за Apple TV Siri Далечински (2 Генерација) - Против Пролизгување Заштитна Силиконска Маска за 2021 Apple TV 4K & Apple TV HD Siri Далечински (2 Генералот) - Водоотпорен/Shockproof - Црвен
  • Ново

Случај за Apple TV Siri Далечински (2 Генерација) - Против Пролизгување Заштитна Силиконска Маска за 2021 Apple

DEN 137.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

▶ Далечинскиот заштитна маска е специјално дизајниран за 2021 Apple TV 4k случај покрие обезбедува максимална заштита за Apple TV siri далечински (2 генералот) 2021. ▶ На 2021 Apple TV 4 K siri далечински (2 генерација) покрие дизајн со 1 : 1 прецизни исечок, целосен пристап до сите копчиња, пристаништа и функции, и нема да ви го блокира сигнал. ▶ Кога инсталирате или замена на далечинскиот заштитна маска, само слајд Apple TV siri далечински (2 генерација) во поклопец.Далечинскиот заштитна маска со lanyard лесно да се место далечински управувач, и безбедно за деца да се одржи на мала тежина далечински исто така. ▶ Пакет се вклучени : 1 x далечински управувач заштитна маска, 1× покрие lanyard. (Забелешка : Само маска, Apple TV и Apple TV siri далечински не се вклучени).Деца пријателски и мала тежина, обезбедува максимална заштита, анти-лизга, анти-прашина, шок доказ и перат!.Целосен пристап до сите порти, копчиња и функции, обичај за сечење на случајот, им овозможува на сите функции на далечинскиот се отворени за употреба.Може да се полни, без отстранување на обвивка.Оваа нема да влијае на екранот на допир и штит сигнал.