Renaitre Свила Заштитна Третман Серум
  • Ново

Renaitre Свила Заштитна Третман Серум

DEN 504.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заштитна Третман Серум.Топлинска Заштита.Frizz Контрола.Намалување Удар Суво Време.Станот Железо Со Леснотија.Нанесете неколку капки пред shampooing, за време климатизација, пред удар сува или чембер за топлинска заштита, помага detangle и надополнува додека обезбедување на лесен сјај за контрола и да се негуваат.Состојки : Cyclopentasiloxane, Cyclotetrasiloxane, Dimethicone, Јојоба, Витамин E, Parfum.