Сјај е SCurl Слободен Проток Пресврт & Заклучување Гел
  • Ново

Сјај е SCurl Слободен Проток Пресврт & Заклучување Гел

DEN 294.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Траен Задржете.Контроли Frizz.Не Flaking или Производ start-Up.Супериорен Влага & Крајната Задржете.Совршен баланс на влага и задржете ја прави да одат за пресврти, плетенки, сунѓери, locs и други природни стилови.