DATARAM 240GB 2.5 Диск SSD Цврста Состојба Диск, Компатибилни со ASUS Премиер B250M-A
  • Ново

DATARAM 240GB 2.5 Диск SSD Цврста Состојба Диск, Компатибилни со ASUS Премиер B250M-A

DEN 1008.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова Цврста Состојба диск на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.Dataram 240 GB SATA III 6.0 Gb/s 2.5" Цврста Состојба Диск.Dataram, доверлив бренд име од 1967 година. 3 година замена гаранција.Бродови од САД.До 550 MBs пишување брзина.