Издржливи Здрав Дрво Dowel Завртка, Dowel Завртка, Железо за Донесување на Зглобовите Помеѓу Две Парчиња на Дрво
  • Ново

Издржливи Здрав Дрво Dowel Завртка, Dowel Завртка, Железо за Донесување на Зглобовите Помеѓу Две Парчиња на

DEN 1080.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% сосема нов и висок квалитет.Постојат вкупно 10pcs на завртки во еден сет кој можете да го користите за многу проекти.Површината на завртката е обложено со цинк за подобри перформанси.Направени од премиум железо материјал, овие навртки се цврсти и издржливи.Dowel завртки се користат за правење на зглобовите помеѓу две парчиња на дрво.Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Направени од премиум железо материјал, овие навртки се цврсти и издржливи.Површината на завртката е обложено со цинк за подобри перформанси.Dowel завртки се користат за правење на зглобовите помеѓу две парчиња на дрво.Постојат вкупно 10pcs на завртки во еден сет кој можете да го користите за многу проекти.Спецификации : Материјал : Железо завршна Површина : Цинк позлата Големина(навој дијаметар*вкупна должина) : 6*40mm Количина : 10pcs Тежина : 49g / 1.7 оз (прибл.) Пакет листа : 1 постави * Dowel Завртки.