Aexit M4 x Изолација & Standoffs 20mm Женско/Женско Тема Месинг Хексадецимален ќор-сокак Изолација Spacer 10pcs
  • Ново

Aexit M4 x Изолација & Standoffs 20mm Женско/Женско Тема Месинг Хексадецимален ќор-сокак Изолација Spacer 10pcs

DEN 1648.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име На Производ : Хексадецимален Ќор-Сокак Spacer;Навој Дијаметар : M4 Female.Женски Навој Должина(L) : 20mm/0.8";Хексадецимален Ширина(A) : 6mm/0.24".Материјал : Месинг;Боја : Златна Tone.Net Тежина : 35g.Пакет Содржина : 10 Компјутери x Хексадецимален ќор-сокак Spacer.Дувачкиот материјал, хексадецимален главата, женски тип завртка навој.совршен за монтажа помеѓу PCB кола и машина одбори.