Хрчак Дрвени Тркала, Мали домашни Миленици Молчи Работи Тркала, Исклучете Вежба Фабрика Не се Лизга Хрчак Кафез Додатоци Играчки за Сирискиот Хрчак Gerbil морско свин
  • Ново

Хрчак Дрвени Тркала, Мали домашни Миленици Молчи Работи Тркала, Исклучете Вежба Фабрика Не се Лизга Хрчак Кафез

DEN 638.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

❤【Цврстата Структура】воланот е изработен од квалитетни дрвен материјал.Тоа се чувствува удобно и може да се користи како џвакање играчка за вашето домашно милениче, кои нудат одлични пет заби мелење ефекти.Воланот е широк и дебели дрвени база, песната е сигурен и стабилен, одржување далеку од пресврт. ❤【Некој Шепот-молчи Спин】воланот е noiseless кога милениче работи во воланот, за разлика од досадни писклив тркала на пазарот кои имаат центарот оска која создава триење и бучава.Значи, ова Молчи Тркач не влијае на домашно милениче е кревка сослушување, ниту пак да го наруши, обезбедување смешно место за домашни миленици да се игра и да се одморите. ❤【Мора да се има хрчак кафез додатоци】Вашиот кожен critter ќе љубов оваа хрчак тркала Играчка како Хрчаци сакаат хрчак тркалање тркала како тркач за да им помогне да се скршени досада s удобно за мали животни да се кандидира, и во голема мера го намалува миленици стапки ризикот од повреда.Хрчаци се мали домашни миленици, кои како спорт.Ако не се работи тркала и тие не можат да чекаат за правилно вежбање за долго време, тие имаат тенденција да станат дебели и депресивни.Тие канал нивната енергија на друго место, гризе кафез и оштетување на мебел внатре.Нека миленичиња вежба правилно и тие ќе станат среќни и жив.Dxšxv : 7.86x4.72x9.24inch / 20x12x23.5cm.Тркала дијаметар : 8.27 инчен / 21cm.