Joyfeel 1Pc Молив Случај Кактус Транспарентен Прстен Складирање Торба за Чување Торбичка за Канцелариски рачно изработени Молив Случај
  • Ново

Joyfeel 1Pc Молив Случај Кактус Транспарентен Прстен Складирање Торба за Чување Торбичка за Канцелариски рачно

DEN 167.04

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

☎Материјал : пвц.транспарентна пластика. ☎Големина : 17.1 cm*21.2 cm. ☎Дизајн : На пен носителот на прстен тока има кактус моделот на надворешниот и стил е роман.Тоа се прави на транспарентен пластика. ☎функција : рамна повлече торба за тока, што може да се користи како шминка за складирање и десктоп складирање алатка. ☎Пакетот вклучува : 1 пен торба.Повеќенаменски : Може да биде работел како молив случај, козметички торба, мобилен телефон торба и монети торба Пакет Including1.