PC Преден Панел - 3-Порта USB3.0 + 1 Порт USB3.1 Тип-C Интерфејс Легура Експанзија Картичка Панел Црна
  • Ново

PC Преден Панел - 3-Порта USB3.0 + 1 Порт USB3.1 Тип-C Интерфејс Легура Експанзија Картичка Панел Црна

DEN 1344.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Три-порта USB3.0+1 порт USB3.1 : Компатибилен со повеќе уреди.Тип-C интерфејс : Двете позитивна и негативна страна може да биде вметнат.Висок квалитет на внатрешната интерфејс : одбивање да се изгубат.Направени од високо квалитетни алуминиумски легури : Трајни и служи подолго.Лесен за инсталација : Лесен за употреба и заштеда на време.Уникатен дизајн за вас!Спецификација : Материјал : алуминиум легура Боја : Црна Пакет Листа : 1* Експанзија картичка панел 1* Пакет на завртки 1* Кабел.