Angoily Нерѓосувачки Челик Леб Кутија за Кујната Countertop, од не ' Рѓосувачки Челик Леб Складирање Бин Контејнер со Навивам Капак, се Тркалаат Стил Леб Бин (Црвена, 34 X 23 X 13 c
  • Ново

Angoily Нерѓосувачки Челик Леб Кутија за Кујната Countertop, од не ' Рѓосувачки Челик Леб Складирање Бин Контејнер

DEN 803.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изработен од квалитетни материјали, издржливи во употреба.и ниската цена, високата цена перформанси.Иако едноставна дизајн, нејзините толку практична кога ќе го користите.Удобен switch дизајн и тоа може да се управува со една рака.Анти - ' рѓа и анти - корозија, издржливи во употреба.Опис Оваа точка е леб складирање кутија, произведени со премиум железо материјали, издржливи во употреба.совршен за чување на различни видови на леб.Карактеристики - Боја : Црвена.- Големина : 34 X23 X13 CM.- Материјал : Железо, Големина : Околу 34. 00 X23. 00 X13. 00cm/ 13. 36 X9. 04 X5. 11inch - Изработени од материјали, издржливи и безбедни за употреба.- Анти - ' рѓа и анти - корозија, трајни производи за употреба.- Удобен прекинувач и може да се управува со една рака.- и ниската цена, високата цена перформанси.- Иако едноставна дизајн, it' s толку практична кога ќе го користите.Пакет Вклучувајќи 1 x Нерѓосувачки Челик Леб Кутија за Кујната Countertop, од не ' Рѓосувачки Челик Леб Складирање Бин Контејнер со Навивам Капак, се Тркалаат Стил Леб Бин ( Црвена, 34 X 23 X 13 cm ).