Cabilock Сапун Јадења Сапун Кутија Мозоци Сапун Носителот Сапун Рек Контејнер за Домашни Патување Отворено Пешачење Кампување Салата(Бела)
  • Ново

Cabilock Сапун Јадења Сапун Кутија Мозоци Сапун Носителот Сапун Рек Контејнер за Домашни Патување Отворено Пешачење

DEN 208.56

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Добро направени : Направен од цврсти пластични, кои не се скрши или да попуштат како евтини пластични и може да трае долго време.Имајте сапун чиста и сува : се Заштити сапун од впива во вода.Водата лесно да се дренира преку големи slats и сапун јадења може да се соберат речиси било која големина сапун бар.Не се лигави и кашеста сапун било повеќе!.Совршен за тоне и вани : Идеален за чување toiletries, сапун и сунѓер.Едноставен, стилски : Тоа вдлабнатини надвор и radian дизајн може да се спречи сапун од мокрење и да се избегне бактериски расте.Description The сапун носител е направен од високо квалитетни PP, и лесно да се чисти и суви, совршен за дома, на патување, пешачење и други активности на отворено.Сапун носител е преносен и компактен.Дизајнот на сапун носителот може да точно нека сапун се исцеди и исуши природно, која ќе се зачува животот на вашиот луксузен сапун.Карактеристики - Боја : Бела.- Материјал : ПП.- Големина : 14.5 x 9.5 x 1.6 см.- Едноставен, стилски : Тоа вдлабнатини надвор и radian дизајн може да се спречи сапун од мокрење и да се избегне бактериски расте.- Добро направени : Направен од цврсти пластични, кои не се скрши или да попуштат како евтини пластични и може да трае долго време.- Имајте сапун чиста и сува : се Заштити сапун од впива во вода.Водата лесно да се дренира преку големи slats и сапун јадења може да се соберат речиси било која големина сапун бар.Не се лигави и кашеста сапун било повеќе!- Совршен за тоне и вани : Идеален за чување toiletries, сапун и сунѓер.- Топло Совет : Почитувани купувачот, Поради осветлување ефект,се следи светлината,прирачник за мерење и слично, може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Including1 x Сапун Држачот.