Потоне Caddy Организатор, Kmeivol Кујна Тапа Сунѓерот Носителот, Drainer Caddy за пример, перење на садови, од не ' Рѓосувачки Челик Тапа Складирање Багажник, Виси, Полица Сапун ?
  • Ново

Потоне Caddy Организатор, Kmeivol Кујна Тапа Сунѓерот Носителот, Drainer Caddy за пример, перење на садови,

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Премија од не 'Рѓосувачки Челик Материјали - Kmeivol Тапа Складирање Решетката е направен од Премија од не' Рѓосувачки Челик Материјали, рѓа-доказ и издржливи, отпорно на гребење и отпорен на деформација.Менгеме Дизајн - Клип на допрете го, лесен за употреба.Погоден за славина цевки, со дебелина помеѓу 20mm и 25мм.Топ Кука Дизајн - Нашите Потоне Caddy Организаторот може да се стави машина за миење садови, виси јаже нож за лупење, класичен облик, стилски и мулти-цел, може да се користи во кујни, бањи и други сцени, може да се рециклира, лесно да се инсталира.Силна носивоста - Нашите Потоне Тапа Сунѓерот Носителот повеќе смирувачко да се одржи статии, бања, исто така може да се стави во различни апликацијата режими.Гаранција за квалитет - Ако имате било какви проблеми со нашите Потоне Caddy, ве молам само да контакт со нашата служба тим.Kmeivol Потоне Caddy Организатор Карактеристики : Премија од не ' Рѓосувачки Челик Материјали класичен облик, стилски и убави, мулти-цел, може да се користи во кујни, бањи и други сцени, може да се рециклира, лесно да се инсталира.Спецификации : Димензии : 7.09*3.74 *4.13 инчен Материјал : не ' рѓосувачки челик Инсталација чекори : 1. Усогласување на полица на snap. 2. Вметнување на полица во затворач. 3. Инсталирање на полица на славина. 4. Инсталацијата не е завршена и snap е ротира.Белешки : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи мало мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Пакет се вклучени : 1 x Тапа Складирање Решетката.