UpBright Полнење преку USB Кабелот на Полначот на Кабелот за Напојување Доведе Компатибилен со Sony Discman ESP Д-M805 Д-E206CK Д-EJ017CK Д-E200 Д-E350 Д-E406CK ESP2 Д-E451 DE451 SA-NS300 SANS300 AC-ES60 VGP-SP100 Д-SJ15
  • Ново

UpBright Полнење преку USB Кабелот на Полначот на Кабелот за Напојување Доведе Компатибилен со Sony Discman

DEN 1236.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright НОВИ Полнење преку USB Кабелот на Полначот на Кабелот за Напојување Доведе Компатибилен со Sony Discman ESP Д-M805 Д-E206 CK Д-EJ017 CK Д-E200 Д-E350 Д-E406 CK DM805 DE206 CK DEJ017 CK DE200 DE350 DE406 CK Диск човек ESP2 Д-E451 DE451 Walkman Компактен Преносни Лични CD Player.Компатибилен со : Sony SA-NS300 SANS300 Безжичен Wi-Fi Мрежа Говорникот; Sony AC-E5212 ACE5212 CD MD/MDR-RF4000 K Слушалки; Sony Д-FJ Серија Д-FJ200 Д-FJ210 Д-FJ61 Д-FJ65 Discman Пренослив CD Плеерот Walkman DFJ200 DFJ210 DFJ61 DFJ65; Sony Д-ES52 Д-ES52 CK Д-ES55 Д-ES55 CK Спортски Discman ESP2 Пренослив CD Плеерот Walkman DES52 DES52 CK DES55 DES55 CK.Компатибилен со : Sony AC-ES60; Sony Vaio VGP-SP100 SOK-VGP-SP100(Б) за Лаптоп Компјутер Звучници за домашно Кино Систем; Sony Д-SJ15 Walkman Диск Discman Пренослив CD Аудио Музички Плеер за Спорт; Sony Д-ES Серија Д-ES51 Д-ES51 CK Спортски Discman ESP2 Пренослив CD Плеерот Walkman DES51 DES51 CK.Up Bright НОВИ Полнење преку USB Кабелот на Полначот на Кабелот за Напојување Доведе Компатибилен со Sony Discman ESP Д-M805 Д-E206 CK Д-EJ017 CK Д-E200 Д-E350 Д-E406 CK DM805 DE206 CK DEJ017 CK DE200 DE350 DE406 CK Диск човек ESP2 Д-E451 DE451 Walkman Компактен Преносни Лични CD Player CECCCROHS.