Двојно Двострано Лепило Ѕид Куки,Удар-Слободен Никаква Трага самолепливи Ѕид Монтирани Куки Обновливи Транспарентен Куки за Бања Спална соба, Кујна (1 Пар)
  • Ново

Двојно Двострано Лепило Ѕид Куки,Удар-Слободен Никаква Трага самолепливи Ѕид Монтирани Куки Обновливи Транспарентен

DEN 986.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Само Лепило двострано Кука : Со две парчиња на куки распоредуваат заедно за виси до лесно и удобно, не се грижите нема дупка за да виси, и тоа е до 10kg по комунални кука собата на ѕидот и таванот.Без Дупчење, Без Завртки, Нема Дупки, Без Лепак.Супер водоотпорен и oilproof, висока и ниска температура.отпор.Транспарентно и Невидливи : Стилски транспарентен дизајн го прави речиси невидливи, што е сосема погодна за убаво домашна декорација.Мал и лесен дизајн, мултифункционални.Обновливи и Против пролизгување : Само чиста и сува површина, а потоа се стави на јадицата на мазната површина.Лесно да се чисти и да ја наместите без површината штета.Тоа може да се користи повторно и повторно, ако сушен со фен - многу подобро отколку на вшмукување чаша куки.Една Кука за Мулти-цел за Употреба : Тоа е широко користен во бањата, отворено, кујна, украси вклучувајќи ги штекерите (подножјата), ѓубре лименки, тоалетни четки, цвет садови, слики, и повеќе.Идеален за Божиќ Светла и Божиќ венец, исто така,.Погодна За Различни Површини : Широко се користи на различни површини, како Тули, Стакло, Метал, Дрво врата, Штица, Метал, од Нерѓосувачки челик, од особено голема за да виси туш или када, додатоци во купатило или кујнски прибор и алатки на плочка backsplash.Спецификации Материјал : ABS+ПВЦ Големина : 6*6cm Пакет Содржина 1/3/5 Парови двострано Лепило Куки Како да Инсталирате 1. Пред инсталирање на лепило кука, ве молиме проверете дали површината е чиста, сува, без прашина и масло, и избришете ја сува прво. 2. Откине назад на некоја заштитна фолија и прстите не го допре лепило. 3. Ставете го на било каква мазна површина и притиснете тоа цврсто да се отстранат сите меурчиња. 4. Препорачливо е тука да оставите 12 часа пред да виси секој предмет да се обезбеди дека производот е фирма и фиксно.Забелешка : Поради рачни мерења, ве молиме овозможи мало мерење отстапувања.Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.