TICONN 100 Компјутери Лемење Печат Жица Конектори, Топлина се Смалуваат Задник Конектори, Водоотпорен и Изолирани Електрични Жица Терминали, Задник Splice (100PCS)
  • Ново

TICONN 100 Компјутери Лемење Печат Жица Конектори, Топлина се Смалуваат Задник Конектори, Водоотпорен и Изолирани

DEN 190.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✔️ ЛЕСЕН И БРЗ ПРОЦЕС : Сите-во-едно чекор лемење и печат процес.Нема потреба за crimp алатки и лемење машина.Тајмерот и хаос saver. ✔️ ВОДООТПОРЕН И ИЗОЛАЦИЈА : Двојно ѕидови дизајн - Надвор Полиолефин цевки обезбедува изолација и ја подобрува pullout сила; Топла Топи Лепило .исто така, тоа се однесува на некои механички оштетувања заштита и спречува жица корозија!.Нашите конектори се незаменлив алатка за брзи, сигурни и ефективни жица конекција во секое место и се ценети од страна на handymen целиот свет!.