ibasenice КОМПЈУТЕР Хард Школка Безжична Слушалка Случај Компатибилен со Галакси Пупки Live/Pro
  • Ново

ibasenice КОМПЈУТЕР Хард Школка Безжична Слушалка Случај Компатибилен со Галакси Пупки Live/Pro

DEN 251.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На слушалка школка може да биде дадена како подарок на вашето семејство и пријатели, тие ќе го тоа.Едноставен, модерен, класичен дизајн, вашиот приклучок за слушалки случај ќе се погледне повеќе модерни.Заштита на вашата безжична слушалка од нула, нечистотија, се намали и други оштетувања.Конструирај со добар квалитет материјал за траен употреба, парична казна изработка.Карактеристики лесни, добри допир чувство, отпорност, нула доказ.