X-DREE Дрво Бред Точка Директно ударна дупка Вежба Малку 4mm x 68mm(Punta по trapano на codolo cilindrico Бред Точка 4mm x 68mm
  • Ново

X-DREE Дрво Бред Точка Директно ударна дупка Вежба Малку 4mm x 68mm(Punta по trapano на codolo cilindrico Бред

DEN 1788.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име На Производ : Бред Точка Дрво Вежба Малку;Материјал : Метал.Боја : Сива;Cutting Diameter : 4mm / 0.16".ударна дупка со Дијаметар : 10мм / 0.4";Вкупна Должина : 68mm / 2.7".Нето Тежина : 26g(Peso netto : 26g.Пакет Содржина : 1 x Brad Точка Дрво Вежба Малку(Contenuto della confezione : 1 punta da trapano x Brad Точка.Дрво Бред Точка Директно ударна дупка Вежба Малку 4mm x 68mm Features круг директно ударна дупка, спирала flute и бред точка дизајн.За прецизно дупчење во мек и тврд дрво, голем дел зрак, иверица и иверица.Се наменети за брзо вежба точни и многу дупки во незгодна да се постигне места, или преку тешки-дел timbers.опис на Spanish Punta по trapano на codolo cilindrico Бред Точка 4mm x 68mm Nome prodotto : punta по trapano legno Бред Точка; materiale : metallo Colore : grigio; diametro ди taglio : 4 mm / 0,16' 'Diametro gambo : 10мм / 0.4' '; Lunghezza totale : 68mm / 2.7' 'Peso netto : 26g Contenuto della confezione : 1 punta da trapano x Brad Точка.