мт 'Флуоресцентни Градација Розова x Сини' - Washi Маскирање Лента 15mm х 7m - 1 ролна
  • Ново

мт 'Флуоресцентни Градација Розова x Сини' - Washi Маскирање Лента 15mm х 7m - 1 ролна

DEN 199.68

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 x тек на планината washi маскирање лента.Мерки 15mm широк х 7m долго.Обновливи и лесно да се солза со рака.Водоотпорен и heatproof.Може да се користи на повеќето површини и ќе кора надвор без да се оштети.мт washi маскирање лента е декоративна лента од Јапонија кои можат да се користат за изработка, подарок завиткување, scrapbooking, дома декорација и многу повеќе!Пополнете вашата дневник, со washi лента и scribble белешки за тоа, заличи до џем тегла или фабрика тенџере, ги красат еден здодевен слика рамка и персонализирате подароци.Овој сестран лента солзи исклучување лесно, стапови веднаш и лушпи надвор без да остават трага.