EKWB EK-Квантна вртежен момент Extender Статични, ММ 7, Сатен Титаниум
  • Ново

EKWB EK-Квантна вртежен момент Extender Статични, ММ 7, Сатен Титаниум

DEN 296.88

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Статички extender за поврзување на две вода за ладење компоненти што и двете имаат женски G1/4 конци.Провира : 2 x G1/4" (Машко - Машки).Дијаметар : 23mm.Висина : 7mm.Тема должина : 4.5 мм.EK-Квантна вртежен момент Extender Статични MM 7 е премиум машки навој extender interconnect со машки теми на двата краја.Тоа се користи за поврзување на две вода за ладење компоненти што и двете имаат женски G1/4 конци.Ова не е revolvable extender.Направени од ЦПУ машински месинг со сребрени сатенски финиш.Запечатени со квалитетот EPDM O-прстени.Сатенски Титаниум Квантна вртежен момент серија полнила се намерно не се насликани во внатрешноста за да се намали нивото на можни загадувачи на воздухот во јамка.Овие статични полнила може да биде или заострените со рака или со помош EK-Јамка Мулти Ален Копче / Ален Копче 9mm (не се вклучени, се достапни за одделни купување).Технички податоци : Провира : 2 x G1/4" (Машко - Машки)Тема должина : 4.5 mm Material : Brass Diameter : 23mm Height : 7mm Model : 3831109828441.