3 во 1 Хидратантен Нога Пилинг Маска, Нога Мртвите Кожата Смена Маска за Сува Нога Разбиена Пета Маска, Nourshing Кора Чорапи Ракавици за Испукани Потпетици Навлажнувачк
  • Ново

3 во 1 Хидратантен Нога Пилинг Маска, Нога Мртвите Кожата Смена Маска за Сува Нога Разбиена Пета Маска, Nourshing

DEN 213.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Растителна состојка : состојка додадено од оваа мазнење на нога маска е од природни растителни состојки, доволно портокалова цвеќиња, праски и маслиново масло суштина, и ублажување на мртвите кожата со растителни компоненти, го надополнува влага и придавам влогови на нозе.Улогата на сите видови на нога проблеми може да се направи вашите нозе подмладување на кожата.Богата суштината : Со негување на нога маска во оваа нозе е многу богата, кога се користи, нека нога филм полн со суштината, а потоа да нога.Може да направи вашата нога на кожата како впива во вода, се апсорбира влага.Кога сува нога апсорбира влага, таа ќе стане многу нежна, да ви даде различни чувства.Елиминација и поправка : Ова exfoliating нога маска за нега на поправка може да пукне, сува и стара нозе, користејќи го тоа како чорапи, многу удобно и безбедно, не ќе ви даде некоја непријатност.Поправка на сува нога, отстранување на стари мртвите кожата, да имате бели нозе.Бела нежност : Ако вашите нозе е суво, тоа е многу погодна за користење на овој отстрани кожата нога маска, може да се направи вашите нозе таписерии и мазна и забави униние и грубост на нозете.Долгорочна употреба, ќе се направи вашите нозе без проблеми, твојата нога треба да бидат внимателни.Елиминација и поправка : Оваа хидратантна нога маска може да ги поправи руптура, сува и стара нозе, користејќи го тоа како чорапи, многу удобно и безбедно, не ќе ви даде некоја непријатност.Поправка на сува нога, отстранување на стари мртвите кожата, да имате бели нозе.Функција : 1. Додадете навлажнувачки серум за зајакнување на ноктите, придавам влогови на нозете, ублажување кутикулите и груба потпетици. 2. Ова нога маска е еден магичен ефект на сува, груба и callused нозе.Тоа може ефикасно да се отстранат груб и мртвата кожа. 3. На нога маска е погоден за нормална и сува кожа видови, и за двете жени и мажи. 4. Природни екстракти и серумски нежно навлезат во мртвите клетки од кожата да се прекине и да ги отстраните мртвите кожата на нозете. 5. Ова нога маска е многу нежна и не‑иритирачки, па вие не мора да се грижите за никаква болка за време на употреба.Спецификација : Предмет Тип : Нога Пилинг Маска Функција : Exfoliating и Навлажнувачки Пакет Листата : 2 х Серумски 1 x Торба на Нога Маска.

Item Type:
Foot Peel Mask
Function:
Exfoliating and Moisturizing
Package List:
2 x Serum :
1 x Bag of Foot Mask :