Fftian Лама И Кактус Прашка Ранец,Патување Пешачење Daypack Шема Јаже Crossbody Торба
  • Ново

Fftian Лама И Кактус Прашка Ранец,Патување Пешачење Daypack Шема Јаже Crossbody Торба

DEN 503.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производ Перформанси : Ова Градите Торба Е Направен Од Висок Квалитет, Висока Густина И Издржлив Материјал, Кој Има Добра Навремено Отпорност И Издржливост.Прилагодливи Satchel Рамо Strap Flexible Satchel Рамо, Рака Може Да Се Прилагоди Лабава Или Тесни.Мулти-Функционална Површина, Accessary Оддел Со Функционална Џебови За Да Се Задржи Кабелот За Напојување, Глувчето, Книги, Ливчиња И Др.Печати на враќање превозот етикета.Воздух-Пропустливост Задебелена Рамо Појас И Задната Плоча Се Многу Удобно.Печати на враќање превозот етикета.Применливи Сценарија : Многу Погодна За Кратко Растојание На Патување, Да Работат И Секојдневно Патување.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.