Женска Блузи Т-Кошула, Вратоврска-Обоена Чиста Боја Мрежа Strappy Кратко Sleeve Екипажот Вратот Лабава Pullover Tunics Блуза Tees
  • Ново

Женска Блузи Т-Кошула, Вратоврска-Обоена Чиста Боја Мрежа Strappy Кратко Sleeve Екипажот Вратот Лабава Pullover

DEN 1716.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да навивам tshirt во вашите панталони или здолништа за стилски изглед во сите годишни времиња! 【Прилики】Погоден за еден неврзан секојдневниот изглед и било какви прилики, особено за статистика, партии,одмор,клубска и датира.Ве молиме да забележите големината на табелата детали!Јас сум многу жалам за непријатностите со вас.62" Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.Пакет вклучуваат 1 PC Врвот ❤❤❤Големина Табела : Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96cm/37.84" Должина : 61cm/24.02" Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108cm/42.Јас ви препорачуваме да се купи Поголем еден. ♓☋Удобно & Мека☊ Домот Секси Исклучување на Рамо Стил, никогаш нема да излезе од стил за нашата кошула, совршен подарок за вашите пријатели, цимерка и себе си. 【Стил】Стилски и модата се направи повеќе привлечна 【Натпревар】Совршена должина за leggings,фармерки,шорцеви или панталони.06" Должина : 59cm/23.52" Ракав : 26cm/10.94" Ракав : 25cm/9.