Лемење Лемење Железо Носителот База Метал Правоаголник Стојат и Лемење Поддршка Станица за Лемење Железо Безбедност Заштита на База P15
  • Ново

Лемење Лемење Железо Носителот База Метал Правоаголник Стојат и Лемење Поддршка Станица за Лемење Железо Безбедност

DEN 1080.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Број на модел : други.Текст voltagle : -.Излезна температура : -.Температурна стабилност : -.Излезна моќност : -. 1 КОМПЈУТЕР Лемење Железо Носителот База Метал Правоаголник Стојат и Лемење Поддршка Станица за Лемење Железо Безбедност Заштита Base Item специфики : број на Модел : others Input voltagle : -Излезна температура : -Температурна стабилност : -Излезна моќ : -Димензии : -Единица тип : piece Package тежина : 0.22 kg (0.49 lb.)Пакет големина : 18cm x 8cm x 6cm (7.09 во x 3.15 во x 2.36 во).