Bubblegum Работи Мачка Selfie Мачка Играчка Мобилен Телефон Додаток, Мини Преносни Прилог за Телефон Камера за Пет Selfies, Компатибилен со Повеќето Телефони, Вклучувајќи iphone
  • Ново

Bubblegum Работи Мачка Selfie Мачка Играчка Мобилен Телефон Додаток, Мини Преносни Прилог за Телефон Камера

DEN 312.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЗЕМАЈЌИ ГО ПРЕДА-FECT SELFIE – Ако сте се бори да ја преземе совршен selfie со или на вашата мачка, бидејќи стандард фото додатоци како selfie стап не се одржување на вашиот кожен пријател внимание, Bubblegum Работи Мачка Selfie Додаток може да ви помогне со тоа!Овој производ се исто така совршени како подарок за мачка љубовници.СО ВИСИ БЕЛ МАЧКА ИГРАЧКА На Bubblegum Работи Мачка Selfie Додаток е мини преносни прилог за вашиот телефон што доаѓа со мали виси бел мачка играчка за да се осигура вашата мачка е во потрага на камерата подготвени за голема слика да се преземат!. #CATSELFIE прават ЛЕСНО ЗА СОЦИЈАЛНИ МЕДИУМИ – Ако сте во потрага за голема мачка додаток за вашиот телефон што ви овозможува да добиете совршено шут за вашиот Instagram или You Tube канал, па дури и само да ги споделите со семејството и пријателите, овој производ ќе ти фати оние посебни моменти со вашиот кожен пријател со леснотија.НАДВОР PURRING И ПРЕТСТАВУВАЈЌИ – Ова цврстата приврзаност кон вашиот телефон доаѓа во прекрасен, жив виолетова боја, која исто така двојки како стилски додатоци за вашиот телефон.КОМПАТИБИЛЕН СО ПОВЕЌЕТО ТЕЛЕФОНИ – Оваа забава мачка играчка телефон кој е компатибилен со повеќето уреди, вклучувајќи iphone-и Androids.Bubblegum Работи Мачка Selfie Мачка Играчка Мобилен Телефон Додаток, Мини Преносни Прилог За Телефон Камера За Пет Selfies Преземање на преда-fect #Cat Selfie е сега толку лесно.Вашиот писе companion ќе биде purring 'n' претставувајќи се во еден поглед на виси бел.КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : - Прекрасна виолетова боја - Компатибилен со повеќето телефони - Одлично за преземање на совршен милениче selfies - Вклучува виси бел мачка играчка СОДРЖИНА : - x1 Мачка Selfie Мачка Играчка Мобилен Телефон Кој без разлика Дали сте во потрага по подароци за него, неа, бебе подароци, или тајна на Дедо мраз подароци, Bubblegum Работи има право производ во продавница за вас.Ние сме со седиште во Лондон дизајн на куќа за креирање на нашата свој уникатен спектар на поп-културата производи.Ние ќе се фокусираме на тренд поврзани со подароци, игри со карти, и партиски игри.Нашите производи се препознаени преку гостувања на ТВ и награди како Подарок на Годината.Во Bubblegum Работи, сите ние сме за дизајнирање забава производи кои ја одразуваат нашата забава-љуби-сè се на светот.Се надеваме дека ќе уживате во нив!.