Компатибилен со Галакси A03S Случај, Мат Тешко КОМПЈУТЕР Назад & Мека TPU Браник Покритие за Samsung Галакси A03S, Црвена
  • Ново

Компатибилен со Галакси A03S Случај, Мат Тешко КОМПЈУТЕР Назад & Мека TPU Браник Покритие за Samsung Галакси

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мат случај компатибилен со Samsung Galaxy A03 S.Направени од издржлив PC задниот панел и TPU браник дека не е лесно да се деформирани и не е лесно да се yellowed.Ве спречи од отпечатоци од прсти, Без разлика на тоа колку пот, без отпечатоци од прсти ќе бидат оставени.Уникатен копчето целосна заврши технологија го прави телото копчето повеќе чувствителни, големи cutouts одговара на повеќето кабли.Можете да уживате во безжични полнење, без отстранување на случај.Ние се обезбеди замена и размена на услугата ако било незадоволни корисничко искуство.Пакетот вклучува : - 1 x Phone Случај (Телефонот Не се вклучени.Случај само) НАПОМЕНА : Поради вашата различни следи поставување и осветлување, Случај може да има некои боја разлика од вистинската точка.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Ако кој било од следниве проблеми се случува, замени ќе се навредуваат за вас, без било полнење : - телефонот случај не одговара на вашиот уред. - Кога ќе примите неисправни производи.